İŞ TURKUAZ EVLERİ

Keyifli mutlu ve huzurlu bir yaşamın adresi...

Read more

İŞTURKUAZ EVLERİ

Güvenilir,yeniliğe açık bir site

Read more

İŞTURKUAZ EVLERİ

Mutluluğunuz bizim en önemli tercihimiz

Read more

Prev Next

Değerli Site Sakinleri,

Sitemiz villa ve blok bahçelerinde yer alan ağaçların köklerinin bahçelerden geçen mutfak giderleri ile kanalizasyon gider borularına ve logarlara zarar verdiği tespit edilmiştir.

Site geneline bakıldığında bahçe yapısına uygun olmayan orman emvali gurubunda yer alan çınar, meşe, çam türü vb. ağaçların dikildiği ve boyutlarının çevreye ve evlere zarar verecek hale geldiği görülmüştür.

Villa ve blok bahçelerinde toprak altında binaların gider borularının logarlar vasıtasıyla ana sisteme aktarım yapılarak çalıştığı dikkate alındığında ağaç köklerinin toprak altında yayılarak gider borularına baskı yaparak çökmelerine ve logar içlerine kök uçlarının girmesiyle tıkanıklıklara sebebiyet verdiği gözlemlendiğinden villa ve blok kat maliklerimizin bu konuyu göz önünde bulundurmaları önem arz etmektedir.

Bahçe peysaj düzenlemesinde gider borularını etkileyecek sayı ve boyutta ağaç dikilmemesine özen gösterilmesini rica eder, bahçelerde gider borularında bu tür oluşacak tıkanıklıkların çözümünün villa ve blok kat maliklerine ait olduğunu önemle hatırlatırız.

Saygılarımızla,

İş Turkuaz Evleri Sitesi

Toplu Yapı Yönetim Kurulu Başkanlığı

METRO

İş Turkuaz Evleri-KIZILAY ulaşımı için Çayyolu-KIZILAY Metrosu kullanılabilir. Metroya ulaşım otobüslerle sağlanmaktadır.

 

TAKSİ

BAĞLICA VİP TAKSİ
Telefon numarası : (0312) 212 86 86
 

DOLMUŞ

Bağlıca-Etimesgut-ULUS ulaşımı için dolmuş hattı bulunmaktadır. Dolmuş sitemize en yakın Bağlıca Bulvarından geçmektedir.

İLETİŞİM

İş Turkuaz Evleri
BAĞLICA MAH. KARATUZ CAD. NO:57/D  - Etimesgut
ANKARA TÜRKİYE 
Telefon: 0 312 234 33 44
E-Posta: isturkuazevleri@hotmail.com

NEREDEYİZ ?