İŞ TURKUAZ EVLERİ

Keyifli mutlu ve huzurlu bir yaşamın adresi...

Read more

İŞTURKUAZ EVLERİ

Güvenilir,yeniliğe açık bir site

Read more

İŞTURKUAZ EVLERİ

Mutluluğunuz bizim en önemli tercihimiz

Read more

Prev Next

Değerli Site Sakinleri,
Son günlerde yaptığımız gözlemlerde ortak alanlarımız ile basketbol ve tenis kortunda zarar vermeye yönelik davranışlar tespit edilmiştir.

Basket pota demirlerinin eğildiği, tenis kortunun kapı kilidinin kırıldığı ve  filesine zarar verildiği, ortak alanlarda futbol oynayarak ağaçlara ve sulama sistemi saha dolaplarının kırıldığı ayrıca adalara girişi sağlayan kapıların motor ve yaya kapı kilitlerine müdahale edilerek arızalanmasına sebep olunduğu tespit edilmiştir.

Sitemizde verilen hizmetler bütçe imkanlarımız ölçüsünde yürütülmekte olup  son aylarda ülkemizde yaşanan ekonomik krizin gelir gider dengemizi menfi yönde etkilediği bu  koşullarda sitemizde ikamet eden tüm sakinlerimizin ortak değerlerimizi ve demirbaşlarımızı daha özenli kullanmaları beklenmektedir.

Sitemizde spor alanı olarak Basketbol, voleybol sahamız, tenis kortumuz ve yüzme havuzumuz ile çocuk parkımız  bulunmakta olup futbol veya diğer spor dallarına ilişkin tesisimiz bulunmamaktadır.

Bu bağlamda sitemizde yaşayan erişkinlerimiz ve çocuklarımızın mevcut alanları amacına uygun ve zarar vermeksizin kullanımı konusunda duyarlı olmaları beklenmektedir.

Site genelinde ortak alanlara, çevreye, ağaçlara ve cihazlara zarar verenlere tazmin yoluna gidileceğini belirtir, anlayışınız ve işbirliğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

İş Turkuaz Evleri Sitesi

Toplu Yapı Yönetim Kurulu Başkanlığı

METRO

İş Turkuaz Evleri-KIZILAY ulaşımı için Çayyolu-KIZILAY Metrosu kullanılabilir. Metroya ulaşım otobüslerle sağlanmaktadır.

 

TAKSİ

BAĞLICA VİP TAKSİ
Telefon numarası : (0312) 212 86 86
 

DOLMUŞ

Bağlıca-Etimesgut-ULUS ulaşımı için dolmuş hattı bulunmaktadır. Dolmuş sitemize en yakın Bağlıca Bulvarından geçmektedir.

İLETİŞİM

İş Turkuaz Evleri
BAĞLICA MAH. KARATUZ CAD. NO:57/D  - Etimesgut
ANKARA TÜRKİYE 
Telefon: 0 312 234 33 44
E-Posta: isturkuazevleri@hotmail.com

NEREDEYİZ ?